Studio Posture

O nás

Studio

Posture

Studio Posture vzniklo před 7 lety a jeho program navazuje na letos již 20. sezónu cvičení v tělocvičnách po okolí. Je rodinného typu s příjemnou atmosférou a moderními pomůckami.

Cvičební program studia Posture vychází z uvědomění si celkového zdraví a dobrého pocitu z vlastního těla. Cvičením se snažíme optimalizovat posturu jako dynamický proces držení těla v jakékoliv poloze a pohybu.

Všechny lekce využívají základní principy Pilates, tedy pomocí správné techniky dechu, koncentrace, přesnosti a plynulosti prováděných pohybů vycházejících ze středu těla se naučíte vnímat a respektovat své tělo a přivést ho tak do rovnováhy a harmonie, aby váš život mohl být bez ohledu na věk aktivní a cítili jste se dobře.

Cvičení je rozděleno na jednotlivé skupiny tak, aby byla zajištěna co možná největší účinnost a vhodnost pro jednotlivé klienty s respektem k jejich individualitě a probíhá formou kurzů.

Klienti, kterým nevyhovuje cvičit ve skupině nebo chtějí dosáhnout rychlejších výsledků, mohou navštěvovat individuální cvičení ve zvoleném čase.

V rámci celkové péče nabízíme také výživové poradenství.

PaedDr. Markéta Kuncová

Pohyb je neodmyslitelnou součástí mého života, přináší mi radost, energii a uspokojení.

Ráda a s láskou předávám načerpané poznatky o fungování těla svým klientům a věřím, že i oni odcházejí z mých lekcí s dobrým pocitem na těle i na duši.

Jsem vděčná, že můžu být součástí vaší cesty …

Sledujte nás na sociálních sítích