Studio Posture

Cvičební programy

PILATES

Je metoda cvičení vhodná pro udržení kondice v každém věku. Jde o systém přesně propracovaných protahovacích, posilovacích a vyrovnávacích cviků, aktivizujících hluboký stabilizační systém (svaly břicha a beder, pánevní dno), který zajišťuje podporu páteře, vnitřních orgánů a správné držení těla.

ZDRAVÁ ZÁDA

Cvičení je určeno pro všechny věkové kategorie od 15-ti let, včetně seniorů, pro ty, kteří mají špatné držení těla, bolesti páteře, hlavy, poškození meziobratlových plotének, poruchy v oblasti velkých kloubů, inkontinenci či jsou po úraze.

Naučíte se naslouchat svému tělu a znovu jej správně rozhýbat tak, aby bylo v rovnováze.

Tento kurz má charakter preventivní, není určen pro klienty s akutními bolestmi.

FYZIO JOGALATES

Kombinuje prvky Pilates (posílení svalů středu těla) a Jógy (protahovací, výdržové a dechové techniky) tak, aby se vaše tělo jako celek dostalo do harmonie a odboural se stres.

CORE-FIT-BALANCE

Kombinace kardio cvičení (na podložce na bosu …), pokročilejší varianty a více opakování Pilates, kruháček, zařazení komplexního posilování včetně paží, nohou, hýždí, pomůcky.

CHITONING

Jedná se o dynamické cvičení kombinující prvky z pilates, power jógy, 5 Tibeťanů, různých stylů tance, strečinku a relaxace.

Vede k zvýšení vytrvalosti, síly, pohyblivosti, ohebnosti, koncentrace, zlepšení držení těla, dýchání, psychické a fyzické rovnováhy, vitality, vyrovnávání a doplnění tělesné energie, odstranění stresu

CVIČENÍ PÁNEVNÍHO DNA

Nenáročné cvičení ke zpevnění svalů pánevního dna, důležitých pro každého člověka.

BALANCE TRAINER

Cvičení na balančních pomůckách nutí cvičence v každé pozici udržovat rovnováhu a zapojovat tak všechny hluboké stabilizační svaly. Balance trainer může být používán vyklenutou částí nahoru i dolů. Zlepšuje svalovou rovnováhu, kloubní stabilizaci, držení těla. Spolu s dalšími pomůckami se zvyšuje variabilita cvičení, které se stává účinnější a zábavnější. Používá se pro fitness, sport i rehabilitaci.

CVIČENÍ V TĚHOTENSTVÍ A PO PORODU

Přínos cvičení pro těhotné a po porodu:

lepší fyzická i psychická kondice, zlepšení držení těla, redukce bolestí zad, uvolňování křížovokyčelního skloubení, prevence inkontinence, uvolňování pánevního dna (1. doba porodní), nácvik dýchání, prevence křečí a otoků (cévní gymnastika), cvičení plosky nohou (ploché nohy), prevence hemeroidů a zácpy, příznivě ovlivňuje vývoj plodu, sociální komunikace, rychlejší návrat do původní kondice i hmotnosti po porodu

INDIVIDUÁLNÍ CVIČENÍ

Nechcete cvičit ve skupině, chcete mít individuální přístup?
Potřebujete kompenzovat tréninkové zatížení?
Hrajete tenis, squash, golf a máte problémy s páteří?

Sledujte nás na sociálních sítích